SHESIM APARTAMENT 2+1 TE RRUGA E CIPAJVE - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti pozicionohet ne nje ndertim te ri , ne katin e dyte teknik , pallati ka kater hyrje ne kat . Ka hapesire te bollshme dhe eshte i mireoganizuar . Kjo zone se fundmi eshte nga me te kerkuarat per apartamente banimi dhe me nje popullesi te larte , fale aksesit te menjehershem me buelvardin kryesor dhe Transballkaniken si dhe nje sere facilitetesh . Prona disponon certifikate pronesie , per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

112 m2

Sip. e brendshme:

112 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

177

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Gjergj Arianiti, Transballkanike

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020