Jepet me qira super vile ne Qerret - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira vile ne Qerret e vendosur ne mes te gjelberimit dhe shume prane detit. Vila eshte e perbere nga dhoma e ndenjes, kuzhina , nje dhome gjumi dhe tuaketi ne katin zero. Ne katin e dyte ndodhen dy dhoma gjumi, dy tualte dhe njera nga dhomat e gjumit ka dalje ne ballkon. Mund te parkohen lehtesisht dy makina brenda rrethimitt te viles. shume e pershtatshme vecanerisht per pushimet verore dhe per familjare.. Vila eshte e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni agjentin e prones!


Informacion
Sip. Totale:

550 m2

Sip. e brendshme:

150 m2

Sip. Toke:

400 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

76

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Qerret

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020