JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL DUBLEX 50 M2 NE ASTIR - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti organizohet ne tip dublex me nje siperfaqe prej 35 m2 dhe 15 m2 shtese nga dublexi.Ka fasade xhami e cila mundeson reklamim te mire e cila eshte e vendosur ne nje rruge me kalueshmeri te larte.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

35 m2

Sip. e brendshme:

35 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

45

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020