Shitet hotel luksoz ne zemer te Korces. - Century 21 Albania
Përshkrim

Hoteli eshte i vendosur ne zemeren e qytetit te Korçes ndodhet brenda Muzeut të Arteve Mesjetare, Muzeut Arkeologjik, Pazarit të vjetër dhe vendeve të tjera kulturore. Ka nje siperfaqe prej 1190 m2 ndertim i perbere nga 18 dhomave me aredim bashkohor, duke filluar nga dhomat "single" te ato "standart queen" e deri te "suitat". Secila nga dhomat dhe suitat elegante të hotelit jane te kondicionuara dhe te pajisura me TV satelitor dhe minibar. Nepermjet nje nje ashensori ju do te keni akses ne katet e siperme nga ku nepermjet korridoreve do te drejtoheni neper dhomat e sipermendura. Kuzhina tradicionale shqiptare mund të provohen në restorantin e Regency Hotel, dhe gjithashtu mund të relaksoheni në bar, i cili përfshin një dyqan kafeje gjithashtu. Hoteli ka gjithashtu një sallë konferencash. Stacioni Kryesor i Autobusëve është afër hotelit. Hoteli eshte I pajisur me panele diellore, me lavanteri, sistem kondicionimi qendror , gjithashtu hoteli disponon nje siperfaqe ne nivelin -1 ku eshte instaluar sistemi I ngrohjes( kaldaja) e cila funksionon me nafete dhe korend gjithashtu ne te ndodhet nje depozite 4000 litra per nafte dhe nje depozite uji po kaq te madhe, pervec rrjetit te ujesjellsit ne oborr ndodhet dhe nje pus qe furnizon hotelin. Mali i Dardhës është 17 km larg, ndërsa Liqeni i Ohrit është në një distancë prej 39 km. Kufijtë grekë dhe maqedonas janë brenda një rreze 40 km nga Hotel Regence. Hoteli mbart mbi vete nje histori mbi njezet vjecare dhe ka nje klientele te mire dhe konstante.
Per me shume informacion ose per nje vizite prane ketij ambienti me kontaktoni!!!


Informacion
Sip. Totale:

1190 m2

Sip. e brendshme:

1190 m2

Dhomat e gjumit:

20

Tualetet:

20

Kati:

3

Lloji:

Hotel

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

53

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Korçë

Qyteti: Korçë


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020