SHITET APARTAMENT 1+1 NE BLLOK - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Ish Bllokut, te rruga “Nikolla Tupe”. Apartamenti ka nje siperfaqje prej 45 m2 dhe organizohet nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet me ajrosje natyrale. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ekzistues pese katesh (pa ashensor). Eshte totalisht i restauruar dhe i investuar se fundmi. Shitet i mobiluar. Eshte nje mundesi shume e mire investimi, banimi ose pershtatje per ushtrim aktivitetesh te ndryshme biznesi. Prona disponon dokumentacion te rregullt pronesie.
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

45 m2

Sip. e brendshme:

45 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

81

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Nikolla Tupe, Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020