Ambjent komercial per qira tek Shkolla e Baletit - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim ambient commercial me qira te Rruga e Elbasanit, perkatesisht prane Shkolles se Baletit.
218m2 open space, aktualisht i organizuar ne disa ambjente te ndara, sipas biznesit aktual i cili ndodhet prej 25 vitesh ne treg ne kete pozicion gjeografik.
Lokacion perfekt per cdo lloj biznesi duke ofruar fasade prej 10m gjatesi, 168m2 te mbyllura + 1 tualet dhe 50m hapesire e jashtme e shfrytezueshme.
Secila hapesire eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume informacion dhe vizite ne prone, na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

218 m2

Sip. e brendshme:

168 m2

Sip. Toke:

50 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

29

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkolla e Baletit, Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020