APARTAMENTE 2+1 NE SARANDE, ME PAMJE NGA DETI. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartamente Luxury ne Sarande. EYE OF SARANDA e pozicionuar në një nga plazhet më të bukur në bregdetin Jon. E sapo rinovuar me konstruksion bashkekohor, 'EYE of Saranda' është krijuar për të siguruar intimitet dhe qetësi përreth kompleksit. Pozicionuar mes dy resorteve me te famshme ne Sarande, Santa Quaranta dhe Bougainville Bay, vetem 4 minuta ecje larg tyre.

Tipologjia e ketij apartamenti ndodhet nga kati 1 banim deri ne katin e 6 banim.
Objekti eshte i pajisur me ashensor per te lehtesua aksesueshmerine.
Keto tip apartamentesh jane te organizuar ne: Ambjent dite sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte veri perendim me ndricim natyral gjate dites . Ne ambjentin e dites vetrata panoramike te lejon vizibilitetin ndaj pamjes se detit.
Cdo apartament disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

97 m2

Sip. e brendshme:

71 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

2852

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Sarande

Qyteti: Sarandë


Kontakto Agjentin