Dublex te Rezidenca "Kodra e Diellit 1"! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Rezidencen "Kodra e Diellit 1", ne projektin e ri, dublex ne shitje!

Rezidenca Kodra e Diellit eshte e pozicionuar ne jug te Tiranes dhe aksesohet ne veri-lindje te saj nga Unaza e Madhe, 500 m nga Kopshti Botanik dhe ne veri nga degezimi i Rruges se Zallit.
Rezidenca Kodra e Diellit është investimi më i mirë për të ardhmen e fëmijëve dhe jetesë të shëndetshme. Ndërtimet më cilësore në Tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gjelbërim, shumë parqe, larmi shërbimesh, siguri absolute 24/7.
Shërbime për Rezidentët: • Çerdhe, kopsht dhe shkollë elitare • Super-markete, furra, pastiçeri • Farmaci, klinika shëndetësore • Dyqane dhe shërbime të ndryshme • Qendër wellness & spa, palestër • Pishinë verore dhe dimërore • Parqe dhe kënde lojërash për fëmijë • Shërbim sigurie 24/7 - CCTV dhe SHRSF • Mirëmbajtje dhe pastrim • Vendparkime për banorë dhe vizitorë.

Dublex-i ndodhet ne katin 0 dhe 1 te banimit, i organizuar me 2 dhoma gjumi ne katin 0, 1 sallon ndenjie te bollshem ne katin 1 dhe 3 tualete. Ka nje siperfaqe neto prej 115 m2 dhe orientim Veri-Lindje.


Informacion
Sip. Totale:

135 m2

Sip. e brendshme:

135 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Duplex

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

57

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Kodra e Diellit, Kodra e Diellit Residence

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020