Jepet me qira apartament 1+1 tek Shkolla e Baletit ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 prane shkolles se Baletit.
Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati me ashensor.
Organizohet nga dhoma e ndenjes e perbashket me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet me dritare dhe koridori.
Orientim jug cka mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites,
Per me teper informacion na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

76 m2

Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

41

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkolla e Baletit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020