Shitet toke ne Durres. - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka ndodhet ne nje zone industriale, ka akses me rrugen kryesore.
Prona ka permasa 30 * 100 m, nga ku 30 m ndodhet ne ballin kryesor dhe 100 m e thelle.
Zona eshte shume e kerkuar, ju mund te zhvillloni lehtesisht biznesin tuaj ne te.
Nese jeni te interesuar mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

3000 m2

Sip. e brendshme:

3000 m2

Lloji:

Industrial Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

42

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sektori Rinia

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020