Apartament 2+1 me Qira ne Ruga e Bogdaneve ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament per qira ne Rruga e Bogdaneve.
Me nje siperfaqe prej 150m2, apartamenti organizohet ne :
Nje ambjent ndenje+gatim, dy dhoma fjetje, dy tualete dhe nje verande me pamje shume te kendshme.
Pozicionohet ne katin e dyte banim dhe ka orientim Jug-Lindje.
Apartamenti eshte rinovuar se fundmi .
Te gjitha ambjentet e brendshme jan em dalje ne verande.
Zona perreth eshte nje nga me te kerkuarat dhe me te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.


Informacion
Sip. e brendshme:

150 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

47

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr.Bogdaneve, Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020