Hyr
Përshkrim

SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENTI I BIZNESIT
Ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe eshte i pershtatshm per lloje te ndryshme biznesi pasi eshte ne nje zone lehtesisht te aksesuesheme.
Per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni .


Informacion
Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Multipurpose space

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

90

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Kongesi Manastirit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019