KRRABE, JEPET ME QIRA SUPER VILE - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira Super Vile ne Krrabe.
Kati i parë organizohet nga salloni, ambienti i gatimit ,një tualet ,ballkon dhe një verandë me super pamje .
Kati i dytë përbëhet nga 2 dhoma gjumi, tualet , garderobë dhe dy ballkone.
Ambienti i jashtëm disponon një pishinë dhe ambient mjaft relaksues.
Vila është e vendosur në një pozitë fantastike në mes të bukurisë natyrore, rrethuar nga një pyll i dendur dhe pa ndërtime të tjera në zonë
Ka një investim shumë të detajuar, me një kujdes të vecantë.
Sipërfaqe Ndërtimi: 200 m2
Sipërfaqe Totale: 2000m2
Për më shumë informacion, jeni të lutur të na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

2000 m2

Sip. e brendshme:

200 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

91

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Krrabe, Elbasan

Qyteti: Elbasan


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020