Përshkrim

Apartament modern per qira tek Kodra e Diellit, Apartamenti ka nje sip. prej 80 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine dhe ballkon. Dhome matrimoniale me dalje ne ballkon, nje dhome per femijet , dhe nje tualet ne korridor. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, ka nje orientim shume te mire dhe te ofron nje pamje te mrekullueshme. Jepini vetes mundesine te jetoni mes komoditetit , ajrit te paster dhe qetesise qe te ofron zona. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.


Informacion
Sipërfaqja:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

2 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

33 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Rr. Kodra e Diellit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019