Përshkrim

Shitet ambient për zyra në bllok me sipërfaqe 170 m2. Ambienti ndodhet në katin 1 të një pallati të ri. Organizohet nga 4 ambiente pune ,1 ambient kuzhine të veçuar , holli I bollshëm dhe 2 tualete. Disponon kontratë qiraje 3 vjeçare dhe certifikatë pronësie. Për një vizitë në pronë ju lutem kontaktoni në 0695853877.


Informacion
Sipërfaqja:

163 m2

Dhomat e gjumit:

5 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

1 Kati

Lloji:

Office / Practice Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

103 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Bllok

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019