Hyr
Përshkrim

Shitet ambient për zyra në bllok me sipërfaqe 170 m2. Ambienti ndodhet në katin 1 të një pallati të ri. Organizohet nga 4 ambiente pune ,1 ambient kuzhine të veçuar , holli I bollshëm dhe 2 tualete. Disponon kontratë qiraje 3 vjeçare dhe certifikatë pronësie. Për një vizitë në pronë ju lutem kontaktoni në 0697007414


Informacion
Sip. Totale:

170 m2

Sip. e brendshme:

163 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Office

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

247

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bllok

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019