Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje nje apartament te ri ne lagjen Dergut. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 162 m2 i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine, 3 tualete dhe 2 ballkone. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i shtruar me parket. Ka sistem kondicionimi dhe oxhak ne sallon. Punimet ne apartament jane bere ne menyre mjaft cilesore, ka instalime per panele siper, grila me telekomande dhe dera kryesore eshte e blinduar. Ndodhet ne katin e 9 te nje kompleksi te ndertuar vitet e fundit dhe shume te mirembajtur. Apartamenti shitet i mobiluar me nje cmim prej 110000 euro.
Per me shume informacion, ju mirepresim prane Century 21 Future ne adresen: Rr.Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia si dhe ne nr kontakti 0696775174.


Informacion
Sipërfaqja:

162 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

3 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

9 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

356 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Dergut

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019