Hyr
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje nje shtepi private ne Gjuhadol . Shtepia eshte e organizuar ne dy kate . Ne katin e pare ka nje sallon ndenjeje dhe kuzhine , nje depo te vogel dhe nje tualet. Ne katin e dyte ka dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon i cili eshte i mbyllur. Shtepia eshte e mirembajtur dhe vendndodhja e saj e ben ate mjaft atraktive. Per me teper informacione ju mirëpresim pranë zyrës sonë në adresen: Rruga: Qemal Dracini, sheshi Demokracia Shkoder.


Informacion
Sip. Totale:

133 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

258


Vendndodhje

Adresa: Gjuhadol

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019