Hyr
Përshkrim

Ambienti ndodhet shumë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë, Vlorë. Eshtë i arreduar dhe ka funksionuar si zyrë avokatie prej vitesh, është i mirë ndricuar dhe hyrja e ambientit ndodhet shumë pranë rrugës kryesore, është e dukshme dhe mund të përdoret edhe për biznese të tjera. Eshtë i organizuar nga salla e pritjes e përshtatshme për 2 ose 3 tavolina, arkiva dhe tualeti. Për më tepër informacion ose një vizitë në pronë mund të më kontaktoni në: 069 53 78 133.


Informacion
Sip. Totale:

43 m2

Sip. e brendshme:

36 m2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Office

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

240

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorė

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019