Përshkrim

Ambienti ndodhet shumë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë, Vlorë. Eshtë i arreduar dhe ka funksionuar si zyrë avokatie prej vitesh, është i mirë ndricuar dhe hyrja e ambientit ndodhet shumë pranë rrugës kryesore, është e dukshme dhe mund të përdoret edhe për biznese të tjera. Eshtë i organizuar nga salla e pritjes e përshtatshme për 2 ose 3 tavolina, arkiva dhe tualeti. Për më tepër informacion ose një vizitë në pronë mund të më kontaktoni në: 069 53 78 133.


Informacion
Sipërfaqja:

36 m2

Tualetet:

1 Tualetet

Kati:

1 Kati

Lloji:

Office / Practice Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

92 Website Views


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019