Përshkrim

Jepet me qira vile 4-kateshe ne rrugen Sadik Petrela, Kodra e Priftit me siperfaqe banimi 575m2, (papafingo 140m2) + oborr 146m2. Orientohet nga Jug-Lindje-Perendimi duke ofruar drite dhe ngrohje natyrale. Ne katin e pare ka nje ambient ndenjeje dhe gatimi, nje ambient pritjeje per miqte, koridor, verande, nje tualet te madh (hidromasazh dhe sauna), nje tualet tjeter, ne katin e dyte ka nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi secila me nga nje tualet, koridor, verande, ne katin e trete nje ambient ndenjeje me oxhak, ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, verande e madhe, papafingo eshte openspace dhe ka nje tualet me hidromasazh. Te gjitha katet lidhen me shkalle te brendshme, xhama dopio, duralumin cilesor, grila persiane, stabilizator per energjine elektrike, kamera sigurie, uje 24ore (depozite 3000litra), porte automatike. Jepet e mobiluar ose mobilohet sipas kerkeses se klientit per cdo lloj biznesi. Per me shume info ose nje vizite ne prone kontaktoni Eduard Rryta 0697073378!


Informacion
Sipërfaqja:

575 m2

Dhomat e gjumit:

4 Dhomat e gjumit

Tualetet:

6 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

4 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

145 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Sadik Petrela

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019