Përshkrim

Jepet me Qira Ambient Komercial tek Rruga " Naim Frasheri. Ambienti eshte openspace, 96 m siperfaqe e brendshme. Ai ndodhet ne kornerin e pallatit dhe ka fasade xhami ne te dyjat krahet. mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme dhe zyra. Per informacione te metejshme ose nje vizite ne prone kontaktoni : 0674033107


Informacion
Sipërfaqja:

95 m2

Tualetet:

1 Tualetet

Lloji:

Commercial Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

53 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019