Hyr
Përshkrim

Jepet me Qira Ambient Komercial tek Rruga " Naim Frasheri. Ambienti eshte openspace, 96 m siperfaqe e brendshme. Ai ndodhet ne kornerin e pallatit dhe ka fasade xhami ne te dyjat krahet. mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme dhe zyra. Per informacione te metejshme ose nje vizite ne prone kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

196

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019