Shesim apartament 2+1 tek Rruga E Kavajes ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Tek "Rruga e Kavajes" ne nje pallat te sapo ndertuar me ashensor ,shesim apartament 2+1 me siperfaqje 99 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te, me pamje te lire dhe me drite e ndricim natyral gjithe diten. Organizohet nga salloni, dy dhoma gjumi, tualet me dritare dhe ballkon me pamje te lire. Pozicionohen 4 apartamente ne kat. Ndertesa ka Sistem monitorimi me kamera.Godina dhe apartamenti jane ne proces hipotekimi. Gjithashtu brenda godines disponojme poste parkimi me nje vlere extra 20.000 €.Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

99 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

112

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020