Përshkrim

Shitet zyre 24.50 metra katror ne nje zone te frekuetuar ku ka prane spitale dhe qendra tregtare dhe industriale. Zyra shitet e mobiluar ose e pamobiluar. Per informacione te metejshme ose per nje vizite kontaktoni ne : 0693886066


Informacion
Sipërfaqja:

25 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Lloji:

Office / Practice Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

62 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Mezez

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019