SUPER OKAZION!!! SHITET DUPLEX PENTHOUSE PANORAMA 5+3+7 TEK ZONA E KOPSHTIT BOTANIK. - Century 21 Albania
Përshkrim

Duplexi ndodhet ne katin e 5 dhe te 6 te nje ndertimi te ri dhe me ashensore. Duplexi eshte projektuar ne dy kate, me shkalle druri nga brenda duke mundesuar shperndarjen ne katin e siperm dhe daljen ne verand. Duplexi organizohet ne 3 sallone ndenje te medha, ne 3 kuzhina, ne 5 dhoma gjumi, ne 4 tualete, 3 banjo me hidromasazh dhe sauna, ne 3 mini bare, ne 3 ambiente lavanterie, ne 3 ambiente studimi, ne 1 garderob te madhe, ne 1 ballkon te madh panoramik te mbyllur dhe 1 GYM. Mobilimi duplexit eshte shume luks dhe bashkohore, si dhe elektroshtepiaket e vendosura ne te jane shume cilesore dhe marka te njohura ne treg. Duplexi ndodhet afer me qendren e qytetit, me kodrinat dhe malet perreth, me parqet, me dyqanet dhe qendrat tregetare, me cerdhet dhe kopshtet, me shkollat, me universitetet, me qendrat shendetesore dhe spitalet, me baret dhe restorantet, me ambientet sportive, si dhe me transportin urbane ne destinacione te ndryshme te qytetit. Gjendja ambienteve te infiniturave te duplexit si brenda dhe jasht jane shume te mira dhe investimi eshte cilesore dhe bashkohore. Me shume eshte perdorur materiali i drurit, xhamit, granitit per ta ber nje ambient sa me te ngrohte dhe komod per nje jetes sa me te mire. Ajo qe e ben te vecant duplexin eshte se te krijon nje privaci duke qene se ne kate jane vetem 2 hyrje. Gjithashtu bie ne sy shume aredimi i brendshem te duplexit eshte perdorimi me shumice i drurit te pemes se ullirit dhe menyra e projektimin per te hyre sa me shume drite dhe diell brenda hapsirave te banimit per nje jetes sa me te shendetshme. Ka nje sistem ngrohje qendrore (me panel solar, gas, sistem elektrik dhe dru), ku shperndarja e sistemit si ngrohes dhe ftohes behet ne te gjitha ambientet e banimit per sezonin dimeror dhe sezonin verore. Persa i perket anes se programeve televizive ka te instaluar sistemin satelitor TV dhe internetin per telefon dhe kompiutera ADSL/WIFI.
 Duplexi eshte i paisur dhe me kamera sigurie qe bejne monitorimin e nderteses 24-ore te dites. Duplexi eshte projektuar per nje familje te madhe, megjithate eshte nje mundesi e mire si per banim ne ambiente te vecuar minimalisht ne 3 apartamente, si dhe per investim duke qene se zona ne te cilen ndodhet ti afron kete mundesi dhe hapsira qe ka ambienti mund te pershtatet shume kollaj ne nje Bar Restorant shume panoramik me pamje nga qendra e qytetit ose ne nje mini Hotel per ta perdorur si Hostes. Duplexi disponon te gjitha dokumentat hipotekore dhe shitet i mobiluar sikurse shikohet ne fotot e ilustruara ne sistem. Per me shume informacion mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit.


Informacion
Sip. Totale:

345 m2

Sip. e brendshme:

311 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

7

Dhomen e ndenjes:

3

Kati:

5

Lloji:

Duplex

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

156

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020