Jepet 2+1 me qira ne Yzberish. - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira apartamenti 2+1 ne Yzberish.
Apartamenti organizohet ne nje sallon , dy dhoma gjumi,nje tualet dhe veranda.
Eshte i investuar dhe i pajisur me shumicen e gjerave si dhe mund te shtohet pjesa tjeter sipas preferences se klientit.
Ndodhet prane Vodafone ne pallat te ri.
Mundesi edhe per parkim kundrejt pageses ekstra.
Me kontaktoni per ta vizituar!!!


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

354

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Yzberish, Yzberish

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020