Përshkrim

Vile per Qera ndodhet ne nje prej Komplekseve Rezidenciale me te mire te zone " Akacia Hills" . Vila ka nje sip. ndertimi 450 m2 dhe nje sip. trualli 560 m2. Kati 0 perbehet nga garazh , lavanteri, depo uji, 1-tualet, 1-dhome gjumi, 1- sallon. Kati 1: 1-sallon ne forme L dhe me dy ambiente ndenje, gruzhine, 1-tualet, 1-depo dhe 1-dhome studio. Kati 2: 2-dhoma gjumi, 2-tualet, 2-ballkone, 1-dhome lavanteri dhe nje garderobe. Kati i 3: 2-dhoma gjumi, 1-tualet, 1-ballkon, 1-sallon, dhe nje mini palester. Ambienti i jashte eshte i rrethuar me peme dekorative, barbeky, pjese dekorative. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

450 m2

Dhomat e gjumit:

5 Dhomat e gjumit

Tualetet:

4 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

2 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Villa Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

41 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Mjull-Bathore

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019