Përshkrim

Vila eshte e organizuar ne tre kate ku, kati zero ka parkim per 3 automjete dhe nje dhome qe mund te sherbeje si lavanteri. Kati i pare perbehet nga nje dhome ndjenje, nje dhome gatimi dhe nje tualet. Kati i dyte ndahet ne kater dhoma fjetje, dy tualete dhe nje ballkon. Papafingoja perbehet nga nje soxhorno e me fasade xhami dhe nje verande me super pamje nga liqeni i Tiranes. Vila ka te instaluar sistem ngrohje e ftohje dhe panel diellor. Eshte e pajisur dhe me nje pishine te vogel private. Vila ndodhet ne nje kompleks teper te sigurt dhe e mobiluar ne menyre bashkohore. Ne cmim eshte i perfshire edhe 15% i tatimit. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

500 m2

Dhomat e gjumit:

4 Dhomat e gjumit

Tualetet:

5 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

2 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

42 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Thate

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019