Tek Fresku Apartament 2+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet tek zona e Freskut, 200m sapo kthehesh ne rrugen qe te con drejt Teleferikut.Ka nje siperfaqe totale prej 104m2 bruto dhe 91.5 m2 neto Eshte i organizuar ne nje salon te bollshem, kuzhina, dy dhoma gjumi,tualet me aspirim natyral dhe nje verande te madhe ne te cilen kane akses dalje te gjitha dhomat. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim, ka orientim jug-lindje dhe si rrjedhoje ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Ne apartament jane kryer punime shume cilesore.
Apartamenti eshte i pajisur me elektroshtepiake cilesore. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet qe ndodhen te instaluara.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

104 m2

Sip. e brendshme:

104 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

143

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Fresku, Fresku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020