Përshkrim

Shitet vile 3 kateshe ne bllokun e vilave Selite.Siperfaqe Trualli 290m2 dhe diperfaqe ndertimi 400m2.


Informacion
Sipërfaqja:

290 m2

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

66 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Selite

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019