Përshkrim

Shitet vilë dhe Ambient Biznesi në zonën e Kamzës.
Ndërtesa me siperfaqe ndertimi prej 352 m2 dhe siperfaqe trualli prej 923 m2.
Organizimi I brendshëm I katit të parë të vilës përbëhet nga mini market i cili ka nje xhiro te kosiderueshme pasi nuk ka market tjeter ne zone.
Shitet e mobiluar sic eshte ne foto!
Sipërfaqja e secilit kat është 100m2. Kati I dytë dhe i trete është I përbërë nga kuzhinë koridor ,dhomë e ndenjes, dy dhoma gjumi , dhe një tualet.
Vila rrethohet nga nje siperfaqe trualli me siperfaqe prej 923 m2
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor per te gjithe objektin dhe token per rreth!
Për më tepër informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni! 0672044487


Informacion
Sipërfaqja:

342 m2

Dhomat e gjumit:

6 Dhomat e gjumit

Tualetet:

3 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

3 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

77 Website Views


Vendndodhje

Adresa: valias

Shteti: Albania

Qyteti: Kamëz

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019