Apartament 2+1 per QIRA tek LICEU - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Rrugen Ismail Qemali tek Liceu, JEPET ME QIRA Apartament 2+1. Me nje siperfaqje prej 120m2 apartmaneti organizohet ne sallon ndenje, kuzhine e vecuar, dhome matrimoniale me tualet, dhome gjumi teke, tualet dite, depo, dhe ballkon me pamje te lire i orientuar nga JUGU. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me administrim shume te mire. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

74

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Themistokli Germjeni, Liceu Artistik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020