Përshkrim

Shitet Vila 4 kateshe + truall + garazh me nje siperfaqe totale prej 850 m2 prane Kishes Ortodokse ne Vlore. Godina ndodhet buze rruge dhe sherben si banim dhe sherbim, 3 kate dhe 1 kat nentoke. Ka dalje direkte në rrugë kryesore, kufizohet nga dy anet e rruges, nje faqe kallkan dhe vetem nje ane me objekt private. Godina disponon 100 m2 garazh, 140 m2 dyqani kati perdhe, kati i pare disponon dy apartamente me siperfaqe 70 m2 secili, kati i dyte nje apartament me siperfaqe 140 m2 dhe kati i trete me siperfaqe 140 m2, trualli ka nje siperfaqe prej 200 m2 me nje objekt ekzistues me siperfaqe 100 m2. Godina disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor.
Per me shume informacion kontaktoni ne nr. e cel: +355 697070040 / +355 698118958.


Informacion
Sipërfaqja:

850 m2

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

73 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Vlore, Prane Kishes Ortodokse

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019