SHITET AMBIENT KOMERCIAL NE ASTIR - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet ambient komercial me siperfaqe 343 m2 ne zonen e Astirit, ne nje kompleks pallatesh te rinj me infrastrukture te rregullt shume prane Bulevardit te Ri. Ambienti pozicionohet ne katin 0, lehtesisht i aksesueshem çka e ben te pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme te biznesit. Organizohet ne 3 ambiente, por ndarja mund te behet sipas llojit te biznesit qe do funksionoje, duke ofruar mundesine te blini nje siperfaqe me te vogel te pershtatshme sipas kerkeses suaj. Disponon Certifikate Pronesie. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

342 m2

Sip. e brendshme:

311 m2

Dhomat e gjumit:

10

Tualetet:

3

Lloji:

Shop

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

45

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: ., Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020