APARTAMENT 1+1 PRANE QENDRES RR.BARRIKADAVE !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 1+1 ne rrugen e Barrikadave prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te sigurt dhe te qete qe te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mireadministruar. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendeshme prej 75m2 dhe eshte i mobiluar totalisht ne menyre mjaft komode. Per nje vizite ne prone ose me shume info na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

83 m2

Sip. e brendshme:

83 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

139

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Barrikadave

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020