SHITET TOKE NE FIER - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke me siperfaqe 26,000 m2 ne qytetin e Fierit, prane zones se Polveçit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Toke:

26000 m2

Lloji:

Rural Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

40

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Polveç, Fier, Patos

Qyteti: Fier


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020