Magazina me Qira ne Kombinat. - Century 21 Albania
Përshkrim

Magazina me Qira ne Kombinat.

Magazinat ndodhen prane rruges kryesore, ne nje zone te aksesueshme me te gjitha kushtet e pershtatshme per zhvillimin e bizneseve te ndryshme industriale e prodhimi.
Administrim i perbashket, siguri e larte, mundesi per hapesira shtese sipas kerkeses (kat 0\1)
*Ne cmim perfshihen taksa, administrim i brendshem dhe 3-4 poste parkimi

Per Informacione te metejshme, ju lutem me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

300 m2

Sip. e brendshme:

225 m2

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

42

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. Qelqit, Kombinat, Kombinat

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020