JEPET ME QIRA GARSONIERE TEK FABRIKA E BIRRES TIRANA !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira garsoniere te fabrika e Birrës Tirana!
Sipërfaqe totale e garsonieres është 32m2, dhe ndodhet në katin e katërt në një pallati të ri, të sapo ndërtuar.
Jepet me qira totalisht i arreduar, i pabanuar me parë.
Për një vizitë në pronë ose për me shumë informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

32 m2

Sip. e brendshme:

32 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

52

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Pallati me Shigjeta

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020