BLLOK, ZYRA PER QIRA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambient 137m2 per zyra, ne nje nga zonat me te preferuara per biznes!
Organizohet ne 5 ambiente bosh si dhe 1 tualet!
Vizitat ne prone mund te behen pas dates 15 korrik!
Ne cmim perfshihen dhe taksat.
Per me teper info apo vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

137 m2

Sip. e brendshme:

137 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

54

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Ismail Qemali, Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020