Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues, ne rruge kryesore perballe fushes tek stadiumi. Organizohet ne 2 dhoma gjumi ku njera prej tyre ka dhe ballkon. Ka korridorin I cili lidhetme dhomen e ndenjes qe perbehet dhe nga kuzhina. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni ne nr: +355695299650


Informacion
Sipërfaqja:

74 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

91 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: M.Muco

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019