Përshkrim

Apartament 2+1 per Shitje ne Laprake te Blloku Gintash. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 105.6 m2 dhe organizohet nga nje sallon ndenjeje te bollshem, nje kuzhine te ndare nga salloni, dy dhoma gjumi, dy tualete si dhe ballkon. Orientim lindje e cila drita natyrale e shoqeron gjate gjithe dites. Vendodhja e apartamentit eshte ne nje zone qe ofron facilitete te shumta. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

112 m2

Sip. e brendshme:

106 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

210

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Blloku Gintash

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019