Shitet Kapanon ne Autostraden Tirane-Durres. - Century 21 Albania
Përshkrim

Kapanoni ka nje siperfaqe ndertimi 1100 m2 dhe 1000 m2 shesh pushimi per parkimin e trajlave.
Kapanoni ndodhet ne nje zone strategjike biznesi dhe i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.
Materialet e perdorura per ndertimin e tij jane parafabrikat dhe cilesore.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Informacion
Sip. Totale:

2100 m2

Sip. e brendshme:

1100 m2

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

137

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020