Shitet apartament 2+1 ne plazh me pamje nga deti. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje se bashku me kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon .
Apartamenti ndodhet ne kat te kater me orjentimju-perendim.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne vije te pare , me pamje nga deti dhe eshte i pajisur me certifikate.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Informacion
Sip. Totale:

74 m2

Sip. e brendshme:

64 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

289

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020