Përshkrim

Ambient Komercial per qera prane stadiumit "Qemal Stafa". Ambienti eshte i ndare ne Duplex dhe ka nje siperfaqe prej 82 m2 poshte dhe 34 m2 lart. Ndodhet ne nje nga zonat me strategjike te qytetit e cila mundeson aksuesshueshmeri te larte nga klientet si dhe e ben te pershtatshem per nje shumellojshmeri aktivitetesh si psh; Market, optike, showroom etj. Per me shume info. na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

116 m2

Sip. e brendshme:

116 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

83


Vendndodhje

Adresa: Rr. Dervish Hima

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019