Hyr
Përshkrim

Jepet me qira apartament luksoz 3+1 prane Kopshtit Botanik.Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me administrim mjaft te mire.Organizohet ne 1 sallon me hapesire te bollshme ,3 dhoma gjumi ,2 tualete si dhe nje verande .Zona eshte nje nga me te kerkuarat ne Tirane.Ofron nje jetese komode dhe te qete. Arredimi bashkohor dhe sistemi chiller eshte nje nga karakteristikat favorizuese te ketij apartamenti.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni ne nr 0674033104


Informacion
Sip. Totale:

225 m2

Sip. e brendshme:

132 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

167

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019