Vile per Shitje ne Green Coast, Palase! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Vila ndodhet ne nje prej rezidencave me te mira ne gjithe bregdetin e mrekullueshem shqiptar. Pozicioni i favorshem ne rezidence dhe afersia me detin e ben kete vile shume te mire per nje investim afatgjate dhe te sigurte. Rezidenca ka parametra te larte sigurie dhe punime shume cilesore. Vilat individuale jane te organizuara nga dy kate ku ne katin perdhe kane ambjentin e ndenies , ngrenies, ambjentin e gatimit, nje tualet dhe verande.Vila eshte totalisht e mobiluar. Ne katin e pare ka dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Siperfaqja e trualit eshte mbi 250 m2 dhe ndodhet me akses ne rrugen kryesore ku ka edhe dy poste parkimi. Individualiteti i viles , punimet cilesore dhe moderne , afersia me detin , siguria bejne qe kjo prone te kthehet ne nje investim te cilit i rritet vlera cdo dite. Vila shitet e mobiluar .Per me teper informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

140 m2

Sip. e brendshme:

140 m2

Sip. Toke:

250 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

2856

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Green Coast, Palase

Shteti: Albania

Qyteti: Dhërmi

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020