Hyr
Përshkrim

Shtepia me siperfaqje ndertimi 110 m2 ndahet ne nje sallon ne hyrje, nje korridor, dy dhoma gjumi, nje dhome gatimi dhe ndenje dhe nje tualet. Ka ne dispozicion 140 m2 truall qe mund te perdoret nje pjese si parking dhe tjetra e shfrytezueshme per oborr. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe me facilitete ne zone ku permendim kopshte, shkolla, spitale, dyqane te ndryshem dhe policia ne afersi. Per informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

250 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Sip. Toke:

139 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

178

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr. H. Dehiri

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019