Përshkrim

Zyre per shitje ne Qender, prane Ministrise se Drejtesise. Ka nje organizim shume te mire te ambjenteve te brendshme, tre ambiente te medha zyrash, dy tualete dhe nje ambient kuzhine. Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme sipas nevojes tuaj. Pozicionohet ne katin perdhe, jepet e mobiluar me nje investim shume cilesore. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

81 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Office / Practice Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

51 Website Views


Vendndodhje

Adresa: Rr. Maliq Muco

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019