Hyr
Përshkrim

Century 21 Royal sjell për ju apartament me qira 2+1+2. Apartamenti ndodhet përballë Juridikut. Organizohet në dhomë ndenje, kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone, dhe një depo. Ndodhet në katin e 8-te të një pallati të mirëadministruar. Orjentimi i apartamentit, bën të mundur ndricmim gjatë gjithë ditës. Për një vizitë në pronë ju lutem kontaktoni në numrin 0696377599


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

112 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

108


Vendndodhje

Adresa: Perballe Juridikut

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019