Përshkrim

Jepet Ambient Zyrash prane Liqenit te Thate. Ambienti eshte ndare ne 3 dhoma te medha te konceptuara si dhoma e mbledhjes, zyra kryesore dhe zyra tjeter ku gjenden rreth 6 tavolina pune. Cdo dhome e brendshme eshte e pajisur me kondicioner. Gjithashtu ka dhe nje verande perpara prej 20 m2. Per me teper informacion ose per nje vzite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni :0674033107!!


Informacion
Sipërfaqja:

238 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Lloji:

Office / Practice Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

57 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Peti

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019